Registrace

Soutěž v akademických kategoriích je otevřena pro všechny současné zaměstnance a studenty Univerzity Karlovy, hodnotit snímky v divácké soutěži však může kdokoliv. Registrace soutěžících je založena na existenci jejich osobní emailové adresy v doméně  „cuni.cz“, která slouží jako vstupní identifikátor.  Neoprávněné použití či podvodné zneužití emailové adresy domény cuni.cz vede k vyřazení soutěžícího ze soutěže s možností dalšího právního postihu.

Soutěž v objevitelské kategorii je otevřena všem přírodovědcům registrovaným na webu prirodovedci.cz; do soutěže Věda je krásná se budou přihlašovat prostřednictvím tam uvedené emailové adresy.

Registrace probíhá formou vyplnění registračního formuláře, po jehož odeslání dojde k ověření registrační emailové adresy (potvrzovací email s verifikačním odkazem - nutno odkliknout). Zároveň doporučujeme seznámit se s propozicemi a pravidly soutěže, která jsou závazná pro všechny soutěžící.

Po přihlášení registrovaného účastníka se objeví stránka pro vložení a správu soutěžních příspěvků, navíc se v nabídce horního menu objeví nová položka se jménem registrovaného účastníka; tato stránka zároveň slouží k vkládání a správě soutěžních příspěvků.

Pouze pro studenty, zaměstnance fakult Univerzity Karlovy v Praze a přírodovědce, kteří mají platnou registraci na portálu přírovědci.cz

Novinky

9.ročník soutěže - TERMÍN UZÁVĚRKY BYL PRODLOUŽEN do 5.11.2017 (23:59)!

 Vítězové 2014
Letošní  ročník soutěže Věda je krásná předčil ty předešlé svou kvalitou.

Do šestého ročníku soutěže Věda je krásná bylo zasláno celkem 529 příspěvků. Z celkového počtu sedmi kategorií hodnotila odborná porota pět kategorií určených výhradně pro zaměstnance a studenty UK. Objevitelskou kategorii a novou kategorii Instagram, otevřenou široké veřejnosti, hodnotila porota složená ze zástupců Přírodovědecké fakulty UK. Diváci pak rozhodli o vítězi v divácké soutěži. 

A jak to dopadlo? Dozvíte se dále ...

Více >

» Archiv

E-mail
Heslo

Pro účast v soutěži se musíte nejdříve zaregistrovat