Registrace

Soutěž v akademických kategoriích je otevřena pro všechny současné zaměstnance a studenty Univerzity Karlovy, hodnotit snímky v divácké soutěži však může kdokoliv. Registrace soutěžících je založena na existenci jejich osobní emailové adresy v doméně  „cuni.cz“, která slouží jako vstupní identifikátor.  Neoprávněné použití či podvodné zneužití emailové adresy domény cuni.cz vede k vyřazení soutěžícího ze soutěže s možností dalšího právního postihu.

Soutěž v objevitelské kategorii  a v kategorii Kabinet kuriosit je otevřena všem přírodovědcům registrovaným na webu prirodovedci.cz; do soutěže Věda je krásná se budou přihlašovat prostřednictvím tam uvedené emailové adresy.

Registrace probíhá formou vyplnění registračního formuláře, po jehož odeslání dojde k ověření registrační emailové adresy (potvrzovací email s verifikačním odkazem - nutno odkliknout). Zároveň doporučujeme seznámit se s propozicemi a pravidly soutěže, která jsou závazná pro všechny soutěžící.

Po přihlášení registrovaného účastníka se objeví stránka pro vložení a správu soutěžních příspěvků, navíc se v nabídce horního menu objeví nová položka se jménem registrovaného účastníka; tato stránka zároveň slouží k vkládání a správě soutěžních příspěvků.

Pouze pro studenty, zaměstnance fakult Univerzity Karlovy v Praze a přírodovědce, kteří mají platnou registraci na portálu přírovědci.cz

Novinky

Prodlužujeme uzávěrku!

Už je to spíš tradice než nějaké překvapení: své příspěvky můžete posílat až do půlnoci (23:59.59) příští neděle 13.11.  


A máme tu podzim a s podzimem 8.kolo soutěže Věda je krásná - právě začínáme

Od pondělního (10.10.) poledne máte možnost vstoupit do už osmého ročníku soutěže Věda je krásná. Pro letošek s několika novinkami: 

  • Zařadili jsme novou kategorii "pro všechny" - Kabinet kuriosit
  • Sloučili jsme kategorie "Virtuální příroda" a "Ilustrace"
  • Vypustili jsme letos kategorie "Video/časosběr" a "Instagram" 

Těšíme se na vaše příspěvky v co nejhojnějším počtu.


Výsledky 7. kola souteže

S radostí můžeme konstatovat, že i po 7 letech je věda stejně krásná jako předtím. Potěšte své oko vítěznými příspěvky letošního kola. Absolutním vítězem letošního ročníku se stal Jan Ponert se svým příspěvkem Kyperské oko (zařazeným v kategorii imkrofotografie). Vítěze a oceněné práce v soutěžních kategoriích naleznete v pokračování (stačí kliknout Více > ).

Více >

» Archiv

E-mail
Heslo

Pro účast v soutěži se musíte nejdříve zaregistrovat