Registrace

Soutěž v akademických kategoriích je otevřena pro všechny současné zaměstnance a studenty Univerzity Karlovy, hodnotit snímky v divácké soutěži však může kdokoliv. Registrace soutěžících je založena na existenci jejich osobní emailové adresy v doméně  „cuni.cz“, která slouží jako vstupní identifikátor.  Neoprávněné použití či podvodné zneužití emailové adresy domény cuni.cz vede k vyřazení soutěžícího ze soutěže s možností dalšího právního postihu.

Soutěž v objevitelské kategorii je otevřena všem přírodovědcům registrovaným na webu prirodovedci.cz; do soutěže Věda je krásná se budou přihlašovat prostřednictvím tam uvedené emailové adresy.

Registrace probíhá formou vyplnění registračního formuláře, po jehož odeslání dojde k ověření registrační emailové adresy (potvrzovací email s verifikačním odkazem - nutno odkliknout). Zároveň doporučujeme seznámit se s propozicemi a pravidly soutěže, která jsou závazná pro všechny soutěžící.

Po přihlášení registrovaného účastníka se objeví stránka pro vložení a správu soutěžních příspěvků, navíc se v nabídce horního menu objeví nová položka se jménem registrovaného účastníka; tato stránka zároveň slouží k vkládání a správě soutěžních příspěvků.

Pouze pro studenty, zaměstnance fakult Univerzity Karlovy v Praze a přírodovědce, kteří mají platnou registraci na portálu přírovědci.cz
E-mail
Heslo

Pro účast v soutěži se musíte nejdříve zaregistrovat