Registrace do soutěže (1/2)

Soutěž v akademických kategoriích je otevřena pro všechny současné zaměstnance a studenty Univerzity Karlovy, hodnotit snímky v divácké soutěži však může kdokoliv. Registrace soutěžících je založena na existenci jejich osobní emailové adresy v doméně „cuni.cz“, která slouží jako vstupní identifikátor. Neoprávněné použití či podvodné zneužití emailové adresy domény cuni.cz vede k vyřazení soutěžícího ze soutěže s možností dalšího právního postihu. Soutěž v objevitelské kategorii je otevřena všem přírodovědcům registrovaným na webu prirodovedci.cz.

Do soutěže Věda je krásná se budou přihlašovat prostřednictvím tam uvedené emailové adresy. Registrace probíhá formou vyplnění registračního formuláře, po jehož odeslání dojde k ověření registrační emailové adresy (potvrzovací email s verifikačním odkazem - nutno odkliknout). Zároveň doporučujeme seznámit se s propozicemi a pravidly soutěže, která jsou závazná pro všechny soutěžící. Po přihlášení registrovaného účastníka se objeví stránka pro vložení a správu soutěžních příspěvků, navíc se v nabídce horního menu objeví nová položka se jménem registrovaného účastníka. Tato stránka zároveň slouží k vkládání a správě soutěžních příspěvků.

Pouze pro studenty, zaměstnance fakult Univerzity Karlovy v Praze a přírodovědce, kteří mají platnou registraci na portálu přírovědci.cz

Partneři soutěže

prirodovedci.png
logo2.jpg
Nikon-logo-RGB.JPG

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace